Інспекція З Питань Захисту Прав Споживачів В Івано-франківській Області Івано-франківськ Інспекції Магазини, Компанії, Фірми, Підприємства 7804

Порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирному будинку та види робіт, які є обов’язковими під час технічного обслуговування, визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику в нафтогазовому комплексі. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання у багатоквартирних будинках здійснюється за рахунок співвласників такого багатоквартирного будинку. Управитель – фізична особа – підприємець зобов’язаний самостійно пройти професійну атестацію або мати у штаті за трудовим договором щонайменше одного найманого працівника, який пройшов професійну атестацію на відповідність кваліфікаційним вимогам професії “менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)”. Управитель веде окремий облік доходів і витрат (облікову карту) щодо кожного багатоквартирного будинку, який перебуває в його управлінні, та забезпечує співвласникам багатоквартирного будинку вільний доступ до цієї інформації щодо їхнього будинку в порядку, передбаченому договором. За наявності заборгованості за спожиті комунальні послуги виконавець звертається з претензією (позовом) до відповідного співвласника, який, за інформацією, що надана уповноваженою особою на письмовий запит виконавця, не виконав належним чином зобов’язання з оплати комунальних послуг. Інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності здійснюється виконавцями відповідних послуг в порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері житлово-комунального господарства.

Неприбуття зазначених осіб, які заздалегідь були попереджені виконавцем про день та час здійснення обмеження (припинення) надання комунальної послуги, не є перешкодою для здійснення виконавцем обмеження (припинення) надання комунальної послуги споживачу. Такий доступ надається виключно в межах, необхідних для здійснення обмеження (припинення) надання відповідної комунальної послуги конкретному споживачу. Виконавець комунальної послуги (крім послуг з постачання та розподілу електричної енергії та природного газу) має https://rodovid.rv.ua/ право обмежити (припинити) надання відповідної комунальної послуги її споживачу незалежно від обраної моделі організації договірних відносин у разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги протягом 30 днів з дня отримання споживачем попередження від виконавця. Таке попередження надсилається споживачу не раніше наступного робочого дня після спливу граничного строку оплати комунальної послуги, визначеного законодавством та/або договором про надання відповідної комунальної послуги.

Тернопіль, бульвар Т.Шевченка, 11, діючи за попередньою змовою із ОСОБА_1, повторно, одержав від ОСОБА_7 грошові кошти в сумі 3000,00 грн., які той мав при собі, як неправомірну вигоду за сприяння у не включенні в плани перевірок Інспекції та не проведенні таких перевірок діяльності фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_7 та мережі магазинів «Ельмарт». Договір про надання послуги з управління багатоквартирним будинком строком на один рік від імені співвласників багатоквартирного будинку підписує уповноважена особа виконавчого органу відповідної місцевої ради, за рішенням якого призначено управителя. У разі невиконання управителем вимог цього Закону та договору співвласники багатоквартирного будинку або об’єднання співвласників багатоквартирного будинку мають право вимагати дострокового припинення договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком.

9 грудня 2015 року Кабінет міністрів України вніс зміни до Порядку підтвердження наявного трудового стажу для призначення… Отже, при виникненні подібної ситуації при розрахунку за товар на касі спочатку потрібно звернутися до адміністрації магазину (супермаркету) з вимогою повернути різницю між ціною на ціннику та ціною, зазначеною у чеку. В торговельному залі підприємства роздрібної торгівлі, закладу ресторанного господарства вивішуються оголошення про нові ціни, які зберігаються до остаточного продажу цих товарів. Якщо старі ціни на товарах закреслити неможливо (наприклад, були позначені етикетпістолетом), нові ціни позначаються шляхом наклеювання їх безпосередньо на попередні. Продавець (виконавець), який реалізує продукцію, повинен обов’язково зазначати ціну кожної одиниці такої продукції або однієї категорії продукції та ціну однієї стандартної одиниці цієї продукції.

адреси і номери телефонів органів, що забезпечують захист прав споживачів тернопіль

Доходи від використання спільного майна багатоквартирного будинку та встановлення сервітутів спрямовуються на капітальний ремонт (заміну) спільного майна багатоквартирного будинку, якщо інше не встановлено договором на надання послуг з управління багатоквартирним будинком або рішенням співвласників багатоквартирного будинку чи об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Плата виконавцям комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу, виконавцям комунальної послуги з постачання та розподілу електричної енергії за індивідуальним договором складається з плати за послугу, що розраховується відповідно до засад формування та встановлення цін/тарифів на відповідну комунальну послугу, визначених законом. 2) ОСОБА_6 того, 13 червня 2014 року, о eleven год. Гривень за сприяння у не включенні в плани перевірок Інспекції та не проведенні таких перевірок діяльності фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_7 та мережі магазинів «Ельмарт». 16 червня 2014 року, ОСОБА_7, бажаючи уникнути перевірок Інспекцією та можливих виявлених порушень законодавства про захист прав споживачів, близько 10 години передав, а ОСОБА_4, перебуваючи в своєму службовому кабінеті Інспекції в м.

Про Наглядові Ради (тернопільська Міська Рада)(втратв Чинність)

В період 2014 – 2015 року відвідувачем бару «Віват» він не був, можливо був в 2013 році, будь–яких розмов щодо даного закладу з ОСОБА_1 не було. Власника та працівників даного бару не знає, постанови про накладення штрафу на ОСОБА_29 не отримував в інспекції. Допитана в судовому засіданні свідок ОСОБА_30 суду пояснила, що скаргу в інспекцію прав захисту споживачів не писала, стало відомо про написання скарги від співмешканки, з якою орендувала квартиру ОСОБА_18, яка працювала в інспекції з прав захисту споживачів, яка повідомила їй, ОСОБА_30, що написала від її імені скаргу на заклад громадського харчування бар «Кураж». Як пояснила ОСОБА_18, їй сказали написати таку скаргу на роботі.

Управління Соціальної Політики

2) комунальні послуги – послуги з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії, постачання теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами. Затвердитиплан заходів з реалізаціїКонцепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, що додається. Органи з питань захисту прав споживачів здійснюють державний контроль стану дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства про захист прав споживачів шляхом проведення планових та позапланових перевірок. Допитана в судовому засіданні свідок ОСОБА_10 суду пояснила, в 2014 року працюючи на посаді головного інспектора ринкового нагляду в інспекції прав захисту споживачів, керівником був ОСОБА_1 За вказівкою ОСОБА_4 писала дві заяви від імені ОСОБА_11 та іншого.

У межах одного багатоквартирного будинку дозволяється обрання різних моделей організації договірних відносин за різними видами комунальних послуг. При наданні житлово-комунальних послуг застосовуються державні соціальні нормативи у сфері житлово-комунального обслуговування, встановлені законодавством. На вимогу органу місцевого самоврядування надається інформація про кількісні та якісні показники наданих комунальних послуг, їхню вартість, а також галузева звітність.

У разі застосування перерви в наданні комунальних послуг на ліквідацію наслідків аварії виконавець зобов’язаний повідомити споживача через засоби масової інформації або в інший спосіб, що гарантує доведення такої інформації до споживача, про таку перерву не пізніш як через три години з початку такої перерви. У повідомленні зазначаються причини та строк перерви в наданні відповідних комунальних послуг. У разі застосування планової перерви в наданні комунальних послуг виконавець зобов’язаний повідомити споживача через засоби масової інформації або в інший спосіб, що гарантує доведення такої інформації до кожного споживача, про таку планову перерву не пізніш як за 10 робочих днів (крім перерви на ліквідацію наслідків аварії). У повідомленні необхідно зазначити причину та строк перерви в наданні відповідних послуг. У разі якщо на письмовий запит виконавця уповноважена особа не надає такої інформації протягом 10 календарних днів з дня отримання запиту, виконавець має право звернутися з претензією (позовом) про сплату фактичної заборгованості до такої уповноваженої особи. Уповноважена особа, яка сплатила виконавцю суму заборгованості, має право зворотної вимоги (регресу) до співвласника, який належним чином не виконав зобов’язання з оплати спожитих комунальних послуг, у розмірі виплаченої суми боргу.

Нещодавно дуже болючим чином дізнався що маю проблеми зі здоров’ям спини – простріл був. Хочу звернутися до інституту вертебролггії та реабілітації, чув вони найкращі в нашому регіоні. Хотілося ще відгуків отримати, хто … Здійснює інші повноваження, визначені законами України та покладені на неї Президентом України. На обґрунтовану письмову вимогу громадянина термін розгляду може бути скорочено від встановленого терміну.